2x
v srdci Tatralandie
Ubytovanie na Liptove
pre rodiny s deťmi
WiFi
stravovanie
nepovolené
do 20 m
1 až 5 osôb
min. 2 noci
1 spálňa
1 kúpeľňa/toaleta
2x
v srdci Tatralandie
Ubytovanie na Liptove
pre rodiny
s deťmi
min.
2 noci
do
20 m
1-5
osôb

niečo o nás

Srdečne Vás vítame v našich Chatkách 432 a 433 Tatralandia, ktoré sa nachádzajú priamo v rezorte Holiday Village Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Ak hľadáte komfortné ubytovanie v srdci Liptova, ste u nás správne. U nás máte všetky atrakcie priamo na dosah. Vďaka našej fantastickej polohe pri aquaparku Tatralandia, sme veľmi obľúbení najmä u rodín s deťmi.

Ubytovanie ponúkame našim hosťom celoročne s maximálnou kapacitou 5 lôžok v jednej chatke, teda 10 lôžok v dvoch chatkách. Chutné jedlo si pripravíte v kuchynskom kúte, ktorý je vybavený chladničkou, mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. V obývacom priestore je pohodlný gauč, televízor a rozkladacia pohovka, ktorá slúži ako prístelka pre 2 osoby. Odpočinok si doprajete v spálni, v ktorej sa nachádza manželská posteľ a samostatné lôžko. Súčasťou chatky je samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je pripojenie na WiFi internet.

Hneď pred chatkami sa nachádza vonkajšie posedenie. Počas celého pobytu Vám bude umožnené vchádzať do aquaparku Tatralandia osobitným vchodom, kde majú naši hostia nárok na zľavu na vstup. Vaše auto si odparkujete na stráženom parkovisku a počas celého pobytu je Vám k dispozícii non-stop recepcia. Počas pobytu sa môžete stravovať v reštaurácii Holiday Village Restaurant. V letných mesiacoch sú v prevádzke viaceré bary, predaj špecialít z grilu či stánok so zmrzlinou.

Priamo v areáli Holiday Village Tatralandia na Vaše deti čaká detské ihrisko s preliezačkami a šmýkačkami. Doplnkové služby rezortu sú napríklad obrie šachy, stolný tenis, tenisový kurt, požičovňa bicyklov a iné. V Hurricane Factory si môžete vyskúšať adrenalínové lietanie vo veternom tuneli alebo zažiť bezpečný voľný pád. Hneď vedľa sa nachádza Tatrapolis s Kontaktnou Zoo, v ktorej môžete obdivovať zvieratá a kovové miniatúry známych svetových stavieb. Zalietať a pozrieť si Liptov z vtáčej perspektívy môžete v Heliport Liptov. Neďaleko sa nachádza aj druhá najväčšia vodná nádrž na Slovensku – Liptovská Mara, ktorá na svojich brehoch ponúka širokú škálu vodných športových aktivít. Zalyžovať si môžete hneď v niekoľkých lyžiarskych strediskách. Tými najznámejšími sú Ski Centrum Opalisko, Ski Žiarce v Pavčinej Lehote a Jasná.

Spoznajte čaro Liptova a rezervujte si Vašu vysnívanú dovolenku už dnes. Tešíme sa na Vás v Tatralandia Holiday Village.

rodiny s detmi

preferujeme

rodiny s deťmi a dospelákov starších ako 25 rokov

hluk

neakceptujeme

hlučné oslavy ani párty, ktoré obťažujú okolie

zakaz zvierat

neakceptujeme

ani domácich miláčikov, psíkov, mačky atď.

Napíšte nám

Máte otázku? Neváhajte sa opýtať čo Vás zaujíma.